Big Cyc – Koszalin – 13 kwietnia 2019

Poleca to!0
Poleca to!0

GDZIE I KIEDY?


13 kwietnia 2019 o godz. 20:00
Sprzedaż trwa do: 13 kwietnia 2019 o godz. 19:00
Kino Kryterium
ul. Zwycięstwa 105, Koszalin

OPIS WYDARZENIA

Big Cyc to legendarna formacja cyrkowo -rockowa, która wielokrotnie stawała się obiektem medialnych sensacji.Kariera grupy zaczęła się w poprzedniej epoce, w czasach w których brakowało wszystkiego, od jedzenia i picia, po paszporty i walutę.

Big Cyc wstrzelił się znakomicie w swój czas, bo połączył melodyjny punk z ironią i kąśliwym humorem Pomarańczowej Alternatywy. Do dziś, muzycy grający 31 lat w tym samym składzie, tworzą jedną z najbarwniejszych i najbardziej oryginalnych formacji rockowych na polskim rynku muzycznym Autorzy wielu nieśmiertelnych przebojów („Berlin Zachodni” , „Makumba” , „Rudy się żeni”) i niezapomnianych płyt („Z partyjnym pozdrowieniem „, „Wojna plemników”, „Moherowe berety”) od lat walczą z paranoją codzienności w uszczypliwy sposób komentując zastaną rzeczywistość.

Grupa ujawniła, że oprócz znanych hitów w programie koncertów, pojawią się dawno nie wykonywane piosenki z początku działalności oraz numery z ostatniej płyty Czarne słońce narodu. Ten koncert będzie połączeniem trzęsienia ziemi z serią bolesnych elektrowstrząsów, po których poczujecie się jak nowonarodzeni.Big Cyc zagra kipiący energią, wybuchowy materiał dla fanów od lat 5 do 105.

Big Cyc to rockowa lekcja historii w pigułce!
MATKI CHOWAJCIE SWOJE CÓRKI, CÓRKI CHOWAJCIE SWOJE MATKI NADCIĄGA BIG CYC!OTRZYMUJ POWIADOMIENIA O WYDARZENIACH Z OKOLICYOświadczam, że podane w powyższym formularzu dane kontaktowe należą do mnie i wyrażam zgodę na przetwarzanie tych danych zgodnie z Regulaminem zamieszczonym tutaj

INNE WYDARZENIA W KOSZALINIETags:

EVENT-ALERT.PL
Compare items
    Compare