De Mono – Osiecka – Szczecin – 19 stycznia 2019

Poleca to!0
Poleca to!0

GDZIE I KIEDY?

19 stycznia 2019 o godz. 19:00
Sprzedaż trwa do: 19 stycznia 2019 o godz. 18:00
Filharmonia im. Mieczysława Karłowicza
ul. Małopolska 48, Szczecin

OPIS WYDARZENIA

Postaci Agnieszki Osieckiej nie trzeba przedstawiać chyba nikomu. Przekaz płynący z twórczość tej wybitnej poetki i autorki tekstów, mimo upływu lat, wciąż pozostaje aktualny i zachwyca odbiorców wszystkich pokoleń, a także inspiruje artystów wszystkich dziedzin sztuki.

Podczas wyjątkowego, kameralnego występu, nowe aranżacje utworów opartych na tekstach Agnieszki Osieckiej zaprezentuje w swoim specjalnym projekcie zespół De Mono z charyzmatycznym liderem Andrzejem Krzywym. W tekstach tych, jak w samej osobie artystki, nie było miejsca na oczywistość i banał, co wymagało od muzyków, nawet z tak ogromnym bagażem doświadczenia, szczerego spojrzenia na człowieka i zagłębienia się w jego emocje. Efekty tego niezwykłego połączenia będziemy mogli wspólnie zobaczyć, usłyszeć i przede wszystkim przeżyć podczas przedpremierowego koncertu De Mono – Osiecka.

Zapraszamy!OTRZYMUJ POWIADOMIENIA O WYDARZENIACH Z OKOLICY

Podaj swoje dane:Oświadczam, że podane w powyższym formularzu dane kontaktowe należą do mnie i wyrażam zgodę na przetwarzanie tych danych zgodnie z Regulaminem zamieszczonym tutaj

INNE WYDARZENIA W SZCZECINIE

Tags:

EVENT-ALERT.PL
Compare items
    Compare