Deutsche Schlager & Volksmusik – Zabrze – 2 marca 2019

Poleca to!0
Poleca to!0

GDZIE I KIEDY?

2 marca 2019 o godz. 16:00
Sprzedaż trwa do: 2 marca 2019 o godz. 15:00
Miejski Ośrodek Kultury
ul. 3 Maja 91a, Zabrze

OPIS WYDARZENIA

Sandra Mo &Valentino- egzotyczny świat niemieckiego szlagieru! Znani z tamtejszych mediów Radia i Telewizji! Goście TV MDR i programu Karela Gotta oraz „Wiedersehen macht Freude”. U nas ze swoimi wielkimi przebojami i wspaniałymi kreacjami!

„Die Schluchtenkracher”- muzycy z krwi i kości! Ich koncert to przygoda i przegląd niemieckich przebojów! Od „Atemlos” do „Der schönste Platz ist immer an der Theke” , „Rosamunde”! Muzyka, która znamy i kochamy! Zdobywcy wielu nagród i tytułów na niemieckiej scenie muzycznej!

„Bettina” – Powerfrau! Show jakiego nie widziała jeszcze Polska! Ponad 10 instrumentów na wielu gra równocześnie! Zdobywczyni znaczących nagród, m.in „Fachmedienpreis”! Bettina to show, muzyka, wspólny śpiew i zabawa oraz wiele, wiele humoru!

Danuta Wisniewska- była solistka Państwowego Zespołu Pieśni i Tańca „Śląsk” z jej wielkim przebojem „Dziękować warto”- przedstawi Państwu „stary, dobry niemiecki szlagier” oraz poprowadzi koncert pełen niespodzianek i wspólnej zabawy!OTRZYMUJ POWIADOMIENIA O WYDARZENIACH Z OKOLICYOświadczam, że podane w powyższym formularzu dane kontaktowe należą do mnie i wyrażam zgodę na przetwarzanie tych danych zgodnie z Regulaminem zamieszczonym tutaj

INNE WYDARZENIA W ZABRZUTags:

EVENT-ALERT.PL
Compare items
    Compare