PROMUJEMY WYDARZENIA KULTURALNE

Promujemy wydarzenia kulturalne używając najskuteczniejszych kanałów promocji. Docieramy tylko do zainteresowanych odbiorców, którzy dobrowolnie wyrazili cheć otrzymywania od nas informacji o wydarzeniach. Działamy w 40 najwiekszych polskich miastach!

Mailing dedykowany
Wysyłamy mailingi dedykowane targetowane na miasta. Działamy w 40 największych polskich miastach, w każdym mamy średnio 500 odbiorców.

Zamów mailing

SMS powiadomienia
Wysyłamy powiadomienia sms targetowane na miasta. Działamy w 40 największych polskich miastach, w każdym mamy średnio 250 odbiorców.

Zamów SMS

Promocja facebook
Promujemy wydarzenia na naszych stronach facebook. Działamy w 40 największych polskich miastach, w każdym mamy średnio 4000 subskrybentów.

Zamów promocję

Sami tworzymy kampanie
Mamy atrakcyjne i skuteczne szablony mailingów dedykowanych, wiadomości sms i wpisów facebook. Stworzymy kampanie reklamową od początku do końca, Twoja rola ogranicza się do wysłania zlecenia.

Targetowanie na miasta
Wszystkie nasze promocje trafiają tylko do zainteresowanych kulturą osób mieszkających w mieście, gdzie odbędzie się promowane wydarzenie.

Dobre wyniki za dobrą cenę
Nasza reklama jest tania i skuteczna. Średnio organizatorzy notują zysk na czysto w wysokości 90%.

ZAMÓW PROMOCJĘ WYDARZENIA

Wypromuj swoje wydarzenie i zwieksz sprzedaż biletów dzieki naszym skutecznym narzędziom promocji.

MAILING DEDYKOWANY

Mailing dedykowany to ekskluzywna usługa promocji wydarzenia, która dotrze do zainteresowanych kulturą odbiorców z danego miasta. Mail będzie zawierał tytuł wydarzenia, miejsce, datę, grafikę, opis oraz przycisk zachęcający do zakup biletów online. Posiadamy bazę odbiorców w 40 miastach powyżej 100 000 mieszkańców. Zleć nam wysyłkę mailingu dedykowanego do odbiorców z miasta, w którym organizujesz wydarzenie. Dzięki targetowaniu na miasto uzyskasz świetną konwersję. Cena mailingu to 6 gr brutto za maila.
12 000 odbiorców
40 miast
6 gr za maila

NEWSLETTER SMS

Newsletter sms to droższa od innych, ale bardzo skuteczna pod względem poziomu rekacji odbiorców forma promocji. SMS informujący o Twoim wydarzeniu dotrze do zainteresowanych kulturą odbiorców z danego miasta. SMS będzie zawierał nazwę wydarzenia, miejsce, datę oraz link do miejsca sprzedaży biletów online. Posiadamy bazę odbiorców w 40 miastach powyżej 100 000 mieszkańców. Zleć nam wysyłkę sms newslettera do odbiorców z miasta, w którym organizujesz wydarzenie. Dzięki targetowaniu na miasto uzyskasz świetną konwersję. Cena sms newslettera to 14 gr brutto za sms.
6 000 odbiorców
40 miast
14 gr za sms

PROMOCJA FACEBOOK

Nasza promocja facebook będzie świetnym uzupełnieniem mailingu dedykowanego lub newslettera sms, aczkolwiek można ją stosować również bez innych form promocji. Wpis informujący o Twoim wydarzeniu dotrze do zainteresowanych kulturą odbiorców, którzy na facebook polubili jedną z naszych 40 lokalnych stron poświęconych kulturze w danym mieście. Wpis będzie zawierał nazwę wydarzenia, miejsce, datę oraz link do miejsca sprzedaży biletów online. Posiadamy bazę odbiorców w 40 miastach powyżej 100 000 mieszkańców. Zleć nam promocję facebook skierowaną do odbiorców z miasta, w którym organizujesz wydarzenie. Dzięki targetowaniu na miasto uzyskasz świetne zasięgi i konwersję.
130 000 odbiorców
40 miast
od 2 zł za wpis