PROMUJ WYDARZENIE KULTURALNE

Promujemy wydarzenia kulturalne używając najskuteczniejszych kanałów promocji. Docieramy tylko do zainteresowanych odbiorców, którzy dobrowolnie wyrazili cheć otrzymywania od nas informacji o wydarzeniach. Działamy w 40 najwiekszych polskich miastach!

Mailing dedykowany
Wypromujemy Twoje wydarzenie poprzez mailing dedykowany skierowany do mieszkańców miasta, w którym organizujesz wydarzenie, którzy zapisali się do naszego newslettera kulturalnego.

SMS powiadomienia
Wypromujemy Twoje wydarzenie poprzez wysyłkę sms z informacją o wydarzeniu do mieszkańców miasta, w którym organizujesz wydarzenie, którzy zapisali się do naszego newslettera kulturalnego.

Promocja facebook
Wypromujemy Twoje wydarzenie poprzez wpisy promujące wydarzenie na naszym lokalnym fanpage`u odwiedzanym przez zainteresowanych kulturą mieszkańców miasta, w którym organizujesz wydarzenie.

Sami tworzymy kampanie
Mamy atrakcyjne i skuteczne szablony mailingów dedykowanych, wiadomości sms i wpisów facebook. Tworzymy kampanie reklamową od początku do końca chcą zmaksymalizować zainteresowanie wydarzeniem i sprzedaż biletów.

Targetowanie na miasta
Wszystkie nasze promocje trafiają tylko do zainteresowanych kulturą osób mieszkających w mieście, gdzie odbędzie się promowane wydarzenie.

Płacisz tylko za efekt
Nasza reklama jest tania i skuteczna. W modelu prowizyjnym nasza stawka wynosi 5% prowizji brutto od wartości sprzedanych dzięki promocji biletów, a w modelu CPC 25 gr brutto za wygenerowane kliknięcie w link prowadzący do miejsca sprzedaży biletów.

NASZE FORMY PROMOCJI

Wypromuj swoje wydarzenie i zwieksz sprzedaż biletów dzieki naszym skutecznym narzędziom promocji.

MAILING DEDYKOWANY

Mailing dedykowany to ekskluzywna usługa promocji wydarzenia, która dotrze do zainteresowanych kulturą odbiorców z danego miasta. Mail zawiera tytuł wydarzenia, miejsce, datę, grafikę, opis oraz przycisk zachęcający do zakup biletów online. Posiadamy bazę odbiorców w 40 miastach powyżej 100 000 mieszkańców.
12 000 odbiorców
40 miast
5% prowizji lub 25 gr za kliknięcie

NEWSLETTER SMS

Newsletter sms to bardzo skuteczna pod względem poziomu rekacji odbiorców forma promocji. SMS informujący o Twoim wydarzeniu dotrze do zainteresowanych kulturą odbiorców z danego miasta. SMS zawiera nazwę wydarzenia, miejsce, datę oraz link do miejsca sprzedaży biletów online.
6 000 odbiorców
40 miast
5% prowizji lub 25 gr za kliknięcie

PROMOCJA FACEBOOK

Nasza promocja facebook jest świetnym uzupełnieniem mailingu dedykowanego. Wpis informujący o Twoim wydarzeniu dotrze do zainteresowanych kulturą odbiorców, którzy na facebook polubili jedną z naszych 40 lokalnych stron poświęconych kulturze w danym mieście. Wpis zawiera nazwę wydarzenia, miejsce, datę oraz link do miejsca sprzedaży biletów online. Posiadamy bazę odbiorców w 40 miastach powyżej 100 000 mieszkańców.
130 000 odbiorców
40 miast
5% prowizji lub 25 gr za kliknięcie