Golec uOrkiestra – Szczecin – 31 marca 2019

Poleca to!0
Poleca to!0

GDZIE I KIEDY?

31 marca 2019 o godz. 18:01
Sprzedaż trwa do: 31 marca 2019 o godz. 17:01
Arena Szczecin
Władysława Szafera 3/5/7, Szczecin

OPIS WYDARZENIA

Golec uOrkiestra – jubileuszowy koncert na 20-lecie zespołu! Zapraszamy 31 marca 2019 roku do Hali Netto Arena w Szczecinie. Kultowe największe przeboje zespołu wzbogacone o aktualną twórczość przeniosą w niepowtarzalny, żywy i wielobarwny klimat. Góralskie akcenty naturalnie podrywają do tańca, to prawdziwa uczta muzyczna. Golec uOrkiestra bilety na koncert już w sprzedaży!

Zespół Golec uOrkiestra to wyjątkowe zjawisko na polskim rynku muzycznym. Powstał w 1999 roku a jego liderami są Łukasz i Paweł Golcowie- „bezskidzcy górale XXI wieku”- tak określił ich Janusz Stokłosa – jeden z najwybitniejszych polskich pianistów i kompozytorów.

Wierność własnym korzeniom oraz bezkompromisowość w tekstach i muzyce sprawiają, że Golec uOrkiestra jest wciąż jednym z najbardziej rozpoznawalnych i cenionych zespołów w Polsce.OTRZYMUJ POWIADOMIENIA O WYDARZENIACH Z OKOLICYOświadczam, że podane w powyższym formularzu dane kontaktowe należą do mnie i wyrażam zgodę na przetwarzanie tych danych zgodnie z Regulaminem zamieszczonym tutaj

INNE WYDARZENIA W SZCZECINIETags:

EVENT-ALERT.PL
Compare items
    Compare