Mateusz Socha – Chorzów – 23 stycznia 2019

Poleca to!0
Poleca to!0

GDZIE I KIEDY?

23 stycznia 2019 o godz. 19:00
Kraken Pub
ul. Rynek 13/3, Chorzów

OPIS WYDARZENIA

Mateusz Socha – człowiek, który zrobił coś szalonego. Mimo krótkiego, zaledwie dwuletniego doświadczenia na scenie, Mateuszowi udało się dotrzeć do bardzo szerokiego grona odbiorców. Sukces odniósł nie bez powodu – charyzma i zaraźliwy śmiech zjednują mu publikę. Na scenie zobaczycie człowieka, który wyspecjalizował się w tworzeniu wielowątkowych historii, które podzielone są bardzo licznymi, coraz głębszymi dygresjami. Nie obawiajcie się jednak zaginięcia, po to macie Matiego, żeby Mati Was przez te opowieści przeprowadził.
 
Piotr Zola Szulowski – stand-uper z Grodziska Mazowieckiego, niespełniony talent piłkarski. Gdyby nie sport prawdopodobnie nigdy nie poznałby… smaku alkoholu. Bardzo bliski przyjaciel Miśka Koterskiego, przynajmniej tak twierdzą ludzie na ulicy. Stand-upem zajmuje się od 2016 roku – w tym czasie udało mu się dostać do finału III Antrakt Festiwal. Jego ulubionym komikiem jest… jego ojciec. To dzięki niemu wyszedł pierwszy raz na scenę.
Imprezę poprowadzi Wojtek Pięta.


OTRZYMUJ POWIADOMIENIA O WYDARZENIACH Z OKOLICY

Podaj swoje dane:Oświadczam, że podane w powyższym formularzu dane kontaktowe należą do mnie i wyrażam zgodę na przetwarzanie tych danych zgodnie z Regulaminem zamieszczonym tutaj

INNE WYDARZENIA W CHORZOWIE

Tags:

EVENT-ALERT.PL
Compare items
    Compare