Muzyczna Aleja Gwiazd. Grażyna Brodzińska i jej goście – Gdańsk – 13 stycznia 2019

Poleca to!0
Poleca to!0

GDZIE I KIEDY?

13 stycznia 2019 o godz. 17:00
Filharmonia Bałtycka
ul. Ołowianka 1, Gdańsk

OPIS WYDARZENIA

Zapraszamy na wielkie widowisko artystyczne! Na jednej scenie wystąpią znakomici śpiewacy, muzycy, orkiestra CREO pod dyrekcją Mateusza Walacha, tancerze Hanna i Michał Kolano oraz Pierwsza Dama Polskiej Sceny Muzycznej – Grażyna Brodzińska. Artystce towarzyszyć będą utalentowani soliści reprezentujący różne gatunki i style muzyczne.
„Muzyczna aleja gwiazd” to wyjątkowy, pełen wzruszeń koncert, który przeniesie nas w magiczny świat najsłynniejszych utworów operetkowych, musicalowych i przebojów z całego świata. Usłyszymy m. in. „Usta milczą, dusza śpiewa”, „Skrzypek na dachu”, czy „New York, New York”. Nie zawiodą się również miłośnicy muzyki klasycznej – pojawi się „V Symfonia” Beethovena, czy „O sole Mio”. To niezapomniane wydarzenie swoją premierę miało podczas 50-go Jubileuszowego Europejskiego festiwalu im. Jana Kiepury w Krynicy Zdroju.
Grażyna Brodzińska: znakomita tancerka i artystka. Króluje na scenie i podbija serca publiczności na całym świecie. Perfekcyjna w każdym geście. Swoim repertuarem obejmuje zarówno klasykę, musical jak i światowe przeboje z gatunku różnych nurtów muzycznych. Posiada w swoim repertuarze utwory napisane wyłącznie dla niej. Zachwyca widzów głosem, elegancją i temperamentem. Niezmiennie pełne sale koncertowe to fakt najlepiej podsumowujący klasę artystki.


OTRZYMUJ POWIADOMIENIA O WYDARZENIACH Z OKOLICY

Podaj swoje dane:Oświadczam, że podane w powyższym formularzu dane kontaktowe należą do mnie i wyrażam zgodę na przetwarzanie tych danych zgodnie z Regulaminem zamieszczonym tutaj

INNE WYDARZENIA W GDAŃSKU

Tags:

EVENT-ALERT.PL
Compare items
    Compare