Nerwica Natręctw – Bydgoszcz – 4 marca 2019

Poleca to!0
Poleca to!0

GDZIE I KIEDY?

4 marca 2019 o godz. 17:30
Sprzedaż trwa do: 4 marca 2019 o godz. 16:30
Opera Nova
ul. Marszałka Ferdynanda Focha 5, Bydgoszcz

OPIS WYDARZENIA

Nie od dziś wiadomo, że jeśli szukamy dużej dawki dobrego humoru i przepisu na doskonałą rozrywkę, warto sięgnąć po komedię francuską. „Nerwica natręctw” – sztuka autorstwa Laurenta Baffie w reżyserii Artura Barcisia to lekka opowieść o skomplikowanych osobowościach.

Gdy w poczekalni u genialnego psychiatry spotyka się kilkoro pacjentów zawsze jest ciekawie. Tym bardziej, jeśli są to osoby cierpiące na takie fobie jak: niekontrolowane przeklinanie (choroba Touretta), przeliczanie wszystkiego (arytmomania), strach przed bakteriami (nozofobia), powtarzanie każdego zdania (palilalia), niemożność stanięcia na linii, czy tytułowa nerwica natręctw. A gdy z powodu niekończącej się absencji lekarza pacjenci zaczynają się leczyć sami, zapowiada się prawdziwa jazda… Będzie zabawnie!

Autor: Laurent Baffie
Reżyseria: Artur Barciś

Obsada
– Karolina Sawka
– Jowita Budnik
– Katarzyna Herman
– Rafał Królikowski
– Artur Barciś / Andrzej Zieliński
– Zdzisław WardejnOTRZYMUJ POWIADOMIENIA O WYDARZENIACH Z OKOLICYOświadczam, że podane w powyższym formularzu dane kontaktowe należą do mnie i wyrażam zgodę na przetwarzanie tych danych zgodnie z Regulaminem zamieszczonym tutaj

INNE WYDARZENIA W BYDGOSZCZYTags:

EVENT-ALERT.PL
Compare items
    Compare