DEFINICJE:

1. Subskrybent: osoba, która wypełniła formularz subskrybcji w serwisie www.event-alert.pl poprzez podanie swojego adresu mailowego oraz kliknęła przycisk “ZAPISZ SIĘ” dokonując tym samym zapisu do bazy subskrybentów Administratora.

2. Administrator – EVENT-ALERT BARTOSZ GRANIC, ul. Batalionów Chłopskich 94 lok. 8, 75-309 Koszalin, NIP: 6692465728 prowadząca serwis pod adresem Event-alert.pl, adres do kontaktu: kontakt@event-alert.pl.

3. Newsletter – wiadomość mailowa zawierająca polecane oferty turystyczne dostępne na stronach partnerów Administratora.

4. Subskrybcja – zapisanie się na newsletter mailowy poprzez podanie w formularzu zapisu swojego adresu mailowego.

ZASADY SUBSKRYBCJI

1. Administrator ma prawo do wysłania do Subskrybenta maksymalnie do 4 wiadomości mailowych miesięcznie.

2. Newsletter może zawierać informacje o ofertach turystycznych – grafikę oferty, nazwę i informacje o rabatach, promocjach, konkursach związanych z oferta turystyczną.

4. Subskrybent może w każdej chwili zrezygnować z subskrybcji poprzez skorzystanie z formularza rezygnacji, który znajduje się tutaj. Link do rezygnacji znajduje się w stopce (na samym dole) każdego newslettera mailowego i sms.

5. Administrator zobowiązuje się niezwłocznie i bez żadnych opłat usunąć dane subskrybenta ze swojej bazy po wyrażeniu przez niego woli rezygnacji.

6. Administrator zobowiązuje się nie przekazywać żadnych danych Subskrybenta osobom trzecim ani nie wysyłać w Newsletterze żadnych reklam i spamu.

Aktualizacja regulaminu: 30.05.2019r.