Seks w życiu kobiety – Rybnik – 12 kwietnia 2019

Poleca to!0
Poleca to!0

GDZIE I KIEDY?

12 kwietnia 2019 o godz. 19:00
Sprzedaż trwa do: 12 kwietnia 2019 o godz. 18:00
Teatr Ziemi Rybnickiej
Plac Teatralny 1, Rybnik

OPIS WYDARZENIA

„Seks w życiu kobiety” – NIEPRZYZWOICIE ŚMIESZNA KOMEDIA! TEATR GUDEJKO z Warszawy ma zaszczyt zaprosić Państwa już 12.04.2019r. godz.19.00 do Teatru Ziemi Rybnickiej na nieprzyzwoicie śmieszną komedię pt.”Seks w życiu kobiety”!

Czy wiecie kto w rodzinie decyduje o pójściu do teatru? Statystycznie, w zdecydowanej większości, żona albo narzeczona. Opór facetów przed pójściem do teatru bywa desperacki. „Po co mam iść do teatru skoro już raz tam byłem”. Panowie uważają, że o seksie wiedzą wszystko. Nie muszą się niczego więcej uczyć. Ich partnerki mają zwykle odmienne zdanie i to one niestety mają rację. To będzie okazja, żeby o seksie usłyszeć głośno, ze sceny. Będziecie świadkami seksterapii, dzięki której wrośnie jakość waszego życia intymnego. Można o seksie rozmawiać na smutno, ale kiedy przed nami pojawią się Anna Guzik i Katarzyna Pakosińska; dwa różne charaktery, dwie różne osobowości – z pewnością będzie zabawnie! Jak poderwać faceta? Jak się pozbyć fobii? Jak się nie wstydzić? Jak złapać luz w seksie? Na te i inne pytania znajdziecie odpowiedź na spektaklu pod tytułem „Seks w życiu kobiety”. Anna Guzik i Katarzyna Pakosińska dadzą Wam kilka praktycznych rad, jak uczynić Wasze życie „bardziej uczuciowym”.

Obsada: Anna Guzik, Katarzyna Pakosińska
Autor: Jacek Chmielnik
Reżyseria i adaptacja: Adam Marjański
Muzyka: Antoni Gudejko
Produkcja: Teatr Gudejko

UWAGA! SPEKTAKL TYLKO DLA WIDZÓW DOROŁYCH!!!OTRZYMUJ POWIADOMIENIA O WYDARZENIACH Z OKOLICYOświadczam, że podane w powyższym formularzu dane kontaktowe należą do mnie i wyrażam zgodę na przetwarzanie tych danych zgodnie z Regulaminem zamieszczonym tutaj

INNE WYDARZENIA W RYBNIKUTags:

EVENT-ALERT.PL
Compare items
    Compare