Zbuduj z swoją bazę mailingową i używaj jej według własnych potrzeb.

Organizatorzy promując swoje wydarzenia kulturalne zazwyczaj kierują tysiące potencjalnych klientów bezpośrednio do bileterii, gdzie klienci kupują bilety i zostawiają bileterii swoje adresy mailowe i numery telefonów. Bileterie nie dzielą się tymi danymi z organizatorem i zapisują te adresy do swojej bazy mailingowej. Organizator nie ma możliwości powrotu do swoich klientów ze swoją ofertą kulturalną bez skorzystania z płatnych usług bileterii.

Zbuduj z nami swoją bazę mailingową i smsową, użytkuj ją jak chcesz i kiedy chcesz. Przekieruj do nas swojego klienta, który zostawi nam swój adres mailowy, numer telefonu i zgodę na cykliczne przesyłanie oferty kulturalnej. Przekażemy Tobie dane Twoich klientów. Będziesz samodzielnie wysyłać do nich newslettery mailowe lub smsowe, albo zlecisz to nam, jeśli nie masz odpowiednich narzędzi.

Zleć nam wysyłkę powiadomień mailowych lub sms do swoich klientów.

Pragniesz wypromować swoje wydarzenia i skutecznie dotrzeć do swoich klientów, a nie posiadasz narzędzi do automatycznej wysyłki i nie wiesz jak tworzyć mailingi? Skorzystaj z naszych usług – mamy profesjonalne narzędzie do wysyłki newsletterów mailowych i smsowych i wiemy jak to dobrze robić. Przygotujemy profesjonalną wiadomość z Twoją ofertą kulturalną i wyślemy ją do wskazanej grupy Twoich subskrybentów. Zrobimy to taniej niż bileterie, udostępnimy Tobie wyniki konwersji.

Skorzystaj z naszych doświadczeń i porad.

Znamy rynek sprzedaży biletów, wiemy jak pracują bileterie. Skorzystaj z naszych doświadczeń, buduj swoją niezależną bazę klientów i zwiększ zasięg promocji.