Zbuduj z swoją bazę mailingową i używaj jej według własnych potrzeb.

Organizatorzy promując swoje wydarzenia kulturalne zazwyczaj kierują tysiące potencjalnych klientów bezpośrednio do bileterii, gdzie klienci kupują bilety i zostawiają bileterii swoje adresy mailowe i numery telefonów. Bileterie nie dzielą się tymi danymi z organizatorem i zapisują te adresy do swojej bazy mailingowej, wysyłając do klienta cykliczne newslettery z wybranymi przez siebie wydarzeniami, dopóki klient nie zrezygnuje z subskrybcji.

Organizator nie ma możliwości powrotu do swoich klientów, gdyż nie miał możliwości zebrać ich danych kontaktowych, a bileterie tych danych nie udostępniają, gdyż nie chcą dzielić się swoimi bazami mailingowymi.

Zbuduj z nami swoją bazę mailingową i smsową, użytkuj ją jak chcesz i kiedy chcesz. Przekieruj do nas swojego klienta, który zostawi nam swój adres mailowy, numer telefonu i zgodę na cykliczne przesyłanie oferty kulturalnej. Przekażemy Tobie dane Twoich klientów. Będziesz mógł/mogła samodzielnie wysyłać do nich newslettery mailowe lub smsowe, albo zlecić to nam, jeśli nie masz odpowiednich narzędzi.

Przekieruj ze swojej strony internetowej lub podstrony wydarzenia na facebooku swojego klienta do swojej dedykowanej podstrony w event-alert.pl. Klient zostawi u nas swój adres mailowy, numer telefonu, preferowane lokalizacje wydarzeń i zgodę na wysyłkę powiadomień. Przekażemy Tobie te dane, a Ty zwiększysz swoje zasięgi i sprzedaż biletów.

Zleć nam wysyłkę powiadomień mailowych lub sms do swoich klientów.

Pragniesz wypromować swoje wydarzenia i skutecznie dotrzeć do swoich klientów, a nie posiadasz narzędzi do automatycznej wysyłki i nie wiesz jak tworzyć mailingi? Skorzystaj z naszych usług – mamy profesjonalne narzędzie do wysyłki newsletterów mailowych i smsowych i wiemy jak to dobrze robić. Przygotujemy profesjonalną wiadomość z Twoją ofertą kulturalną i wyślemy ją do wskazanej grupy Twoich subskrybentów. Zrobimy to taniej niż bileterie, udostępnimy Tobie wyniki konwersji.

Skorzystaj z naszych doświadczeń i porad.

Znamy rynek eventowy, wiemy jak pracują bileterie. Skorzystaj z naszych doświadczeń.