Sylwestrowa Gala Operetki: Jak bal, to bal – Bydgoszcz – 31 grudnia 2018

Poleca to!0
Poleca to!0

GDZIE I KIEDY?

31 grudnia 2018 o godz. 20:00
Kinoteatr Adria
Toruńska 30, Bydgoszcz

OPIS WYDARZENIA

„SYLWESTROWA GALA OPERETKI: JAK BAL, TO BAL” w wirtuozowskim wykonaniu artystów zespołu wokalno-instrumentalnego Artes Ensemble to ponad dwugodzinne widowisko muzyczne, które swoim klasycznym, wysublimowanym smakiem zachwyciło już tysiące melomanów w całej Polsce. Sylwestrowe widowisko muzyczne urzeka wirtuozerią artystów muzyków zespołu Artes Ensemble, oczarowuje pięknem śpiewu operowych solistów, fascynuje stylowym tańcem mistrzowskiej pary tanecznej, zachwyca różnorodnością scenicznej akcji, feerią barwnych kostiumów, muzycznych fajerwerków, najsłynniejszych toastów świata, operetkowych przebojów, noworocznych życzeń oraz porywających do tańca karnawałowych rytmów.
W PROGRAMIE „SYLWESTROWEJ GALI OPERETKI: JAK BAL, TO BAL” w wykonaniach artystów zespołu Artes Ensemble zabrzmią najsłynniejsze muzyczne toasty świata: „Więc pijmy na chwałę miłości/Libiamo” z opery „La Traviata” G. Verdiego; triumfalny „Marsz Radetzkiego” J. Straussa (ojca); toast ” Aria Toreadora” z opery „Carmen” G. Bizeta czy „Jak bal, to bal” z operetki „Księżniczka czardasza” E. Kalmana; walc „Nad pięknym modrym Dunajem” J. Straussa (syna); najpiękniejsze arie i duety miłosne mistrzów gatunku: Fr. Lehara „Usta milczą, dusza śpiewa” z operetki „Wesoła wdówka”, „W rytm walczyka serce śpiewa” z operetki „Księżniczka czardasza” i „Ach, jedź do Varasdin” z operetki „Hrabina Marica” E. Kalmana; pikantne jak węgierska papryka czardasze „Czardasz Silvy” z operetki „Księżniczka czardasza” E. Kalmana i „Juliska z Budapesztu” z operetki „Błękitna maska” F. Raymonda; fragmenty z najsłynniejszej opery świata „Carmen” G. Bizeta; gorrąca hiszpańska „Granada” A. Lary; „Przetańczyć całą noc” z musicalu „My Fair Lady” Fr. Loewe oraz wiele innych porywających do tańca karnawałowych przebojów.
Tylko podczas „SYLWESTROWEJ GALI OPERETKI: JAK BAL, TO BAL” zespołu Artes Ensemble będziecie Państwo wirować na cesarskim balu w takt najpiękniejszego wiedeńskiego walca, zgłębicie tajniki miłosnych intryg w barwnej krainie operetki, wzniesiecie noworoczne toasty z największymi bohaterami opery, zostaniecie oczarowani i upojeni dźwiękami pikantnego węgierskiego czardasza i rozpalającego zmysły hiszpańskiego flamenco, porwani do szampańskiej zabawy w rytmie karnawałowych, tanecznych przebojów. ZAPRASZAMY na wyjątkową, niezapomnianą „SYLWESTROWĄ GALĘ OPERETKI: JAK BAL, TO BAL ” w wykonaniu artystów zespołu wokalno-instrumentalnego Artes Ensemble z niespodziankami dla Publiczności, spiętą błyskotliwą narracją artystów, z dużą dawką dobrego humoru, pełną muzycznych fajerwerków, najsłynniejszych toastów świata, popisowych arii i duetów miłosnych, blasku i elegancji wiedeńskiego, noworocznego balu oraz na porywającą, szampańską muzyczną zabawę w ten jedyny w roku, magiczny Sylwestrowy Wieczór.


OTRZYMUJ POWIADOMIENIA O WYDARZENIACH Z OKOLICY

Podaj swoje dane:Oświadczam, że podane w powyższym formularzu dane kontaktowe należą do mnie i wyrażam zgodę na przetwarzanie tych danych zgodnie z Regulaminem zamieszczonym tutaj

INNE WYDARZENIA W BYDGOSZCZY

Tags:

EVENT-ALERT.PL
Compare items
    Compare