Zbigniew Zamachowski – Bydgoszcz – 27 kwietnia 2019

Poleca to!0
Poleca to!0

GDZIE I KIEDY?

27 kwietnia 2019 o godz. 19:00
Sprzedaż trwa do: 27 kwietnia 2019 o godz. 18:00
Filharmonia Pomorska
ul. Andrzeja Szwalbego 6, Bydgoszcz

OPIS WYDARZENIA

Recital autorski Zbigniewa Zamachowskiego, aktora teatralnego i filmowego – to spotkanie z piosenką aktorską w znakomitej interpretacji. Talent muzyczny aktora wraz z perfekcyjną techniką i kulturą wokalną sprawiają, że wykonywane piosenki na długo zostają w pamięci.

W koncercie znajdują się utwory autorskie Zbigniewa Zamachowskiego (między innymi „Credo życiowe”, „W małym miasteczku”), oraz oryginalne interpretacje piosenek znanych twórców: Wasowskiego, Przybory, Młynarskiego, Korcza, Nohavicy, Dębskiego, Satanowskiego, Stachury, Bukartyka i wielu innych. Wykonawca śpiewa również utwory pochodzące z przedstawienia Teatru Syrena – „Zamach na MoCarta”, a więc przede wszystkim przebój radiowej „Trójki” – „Kobiety jak te kwiaty”.

Panu Zbigniewowi towarzyszy w programie pianista, kompozytor i aranżer – Roman Hudaszek.OTRZYMUJ POWIADOMIENIA O WYDARZENIACH Z OKOLICYOświadczam, że podane w powyższym formularzu dane kontaktowe należą do mnie i wyrażam zgodę na przetwarzanie tych danych zgodnie z Regulaminem zamieszczonym tutaj

INNE WYDARZENIA W BYDGOSZCZYTags:

EVENT-ALERT.PL
Compare items
    Compare